Kontakt oss

Kreativ Barnehage Hove
Hafrakveien 11
4323 Sandnes

Tlf.:  51 66 15 60

E-mail: post@kreativbarnehage.no

Ledelse

Lisbeth Aasen: Daglig leder for Kreativ barnehage AS  
mobil: 92268467
e-post: post@remove-this.kreativbarnehage.no


Anja Gran Haugen: Fagutvikler for Kreativ barnehage Bogafjell og Kreativ barnehage Hove   
mobil: 97755030
e-post: anja@remove-this.kreativbarnehage.no 

 

Hilde Spikkeland: Barnehageleder i Kreativ barnehage Hove 
mobil: 41628079
e-post: hilde@remove-this.kreativbarnehage.no 


Monica Dysjaland: Barnehageleder i Kreativ barnehage Bogafjell
mobil: 92816020
e-post: monica@remove-this.kreativbarnehage.no



Avdelingene

Tottelotten - tottelotten@remove-this.kreativbarnehage.no - mobil:948 25 169

Tuttifrutti - tuttifrutti@remove-this.kreativbarnehage.no - mobil:948 20 513

Ompalompa - ompalompa@remove-this.kreativbarnehage.no - mobil:948 39 042

Hompetitten - hompetitten@remove-this.kreativbarnehage.no - mobil:948 21 025

Lollipop - lollipop@remove-this.kreativbarnehage.no - mobil:948 31 749