Kontakt oss

Kreativ Barnehage Bogafjell
Buggelandsbakken 209
4324 Sandnes

Tlf.:  51 66 15 60

E-mail: post@kreativbarnehage.no

Ledelse

Lisbeth Aasen: Daglig leder for Kreativ barnehage AS  
mobil: 92268467
e-post: post@remove-this.kreativbarnehage.no


Anja Gran Haugen: Fagutvikler for Kreativ barnehage Bogafjell og Kreativ barnehage Hove  
mobil: 97755030
e-post: anja@remove-this.kreativbarnehage.no 


Monica Dysjaland: Barnehageleder i Kreativ barnehage Bogafjell
mobil: 92816020
e-post: monica@remove-this.kreativbarnehage.no


Hilde Spikkeland: Barnehageleder i Kreativ barnehage Hove
mobil: 41628079
e-post: hilde@remove-this.kreativbarnehage.no 

Avdelingene

Toddlerne - toddlerne@kreativbarnehage.no - mobil: 988 95 608

Knøttene - knottene@remove-this.kreativbarnehage.no - mobil: 988 95 633

Rollingane - rollingane@remove-this.kreativbarnehage.no  - mobil: 988 95 637

Trollingane - trollingane@remove-this.kreativbarnehage.no  - mobil: 934 37 557

Lompene - lompene@remove-this.kreativbarnehage.no  - mobil: 988 95 491